Badi pa mëngë, set (3copë) Obaibi

SKU: 50686

3 badi pambuku me dizajne të ndryshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 3 badi pa mëngë dhe me dizajne të ndryshme: një badi me vija, një badi me shirita me dy tonalitete dhe një badi me printe në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , , ,