Badi pambuku, Prenatal

1450L

SKU: 686221

Badi pambuku me mëngë të gjata

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Badi pambuku me mëngë të gjata dhe me dy tonalitete. 80% Pambuk 20% Poliestwr

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë