Badi pambuku Prenatal

483L

SKU: 676517

Badi me mëngë të shkurtra me printe me pika

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Badi me mëngë të shkurtra me printe me pika dhe me jakë të rrumbullakët. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë