Badi Prenatal

1540L

SKU: 656589

Set Badi me printe

12-18 Muaj
18-24 Muaj
2 Vjec
3 Vjec
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set Badi pambuku praktike me printe, me menge te shkurta, me mbyllje ne pjesen e supeve dhe te poshtme me butona. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit