Paliçeta Prenatal

2691L

SKU: 675244

Paliçeta me mëngë të gjata me dy tonalitete të kombinuara

1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Paliçeta me mëngë të gjata me dy tonalitete të kombinuara, mbërthim me buton dhe me dizajn arushi në mes .96% Pambuk 4% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë