Badi Prenatal

1540L

SKU: 655666

Set Badi me printe

12-18 Muaj
18-24 Muaj
2 Vjec
3 Vjec
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set Badi praktike me printe, me jake te rrumbullaket, me mbyllje komode ne supe dhe ne pjesen e poshtme. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit