Badi, set (2copë) Obaibi

1493L

SKU: 99139

2 badi me fruda në jakë me ngjyra të ndryshme

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Set prej 2 badi me mëngë të shkurtra dhe me fruda në jakë, një badi në ngjyrë rozë dhe një badi në ngjyrë të bardhë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë