Badi, set 2(copë) Prenatal

1195L

SKU: 674239

2 badi pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

12-18 Muaj
18-24 Muaj
2 Vjec
3 Vjec
Roze print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 badi pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, printe me njëbrirësh. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit