Badi, set 2(copë) Prenatal

1095L

SKU: 676540

Badi pambuku me personazhin vizatimor “Minnie Mouse”

12-18 Muaj
18-24 Muaj
2 Vjec
3 Vjec
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Badi pambuku me mëngë të shkurtra me personazhin vizatimor “Minnie Mouse” dhe jakë të rrumbullakët. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit