Badi, set (3copë) Obaibi

995L

SKU: 99140

3 badi me mëngë të shkurtra dhe ngjyra të ndryshme

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Set prej 3 badi me mëngë të shkurtra dhe me dizajne të ndryshme: Një badi rozë me printe, një badi e verdhë me vija dhe një badi e bardhë me printe. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë