Balerina bazike Parfois

1790L

SKU: 155394_BK

Balerina të thjeshta

36
37
38
39
40
41
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Balerina të thjeshta me majë rrumbullake dhe me fjongo para. 100% Poliuretan20% Poliestwr 80% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit

,