Balerina të shndritshme Obaibi

SKU: 50722

Balerina të shndritshme me ngjitës

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Balerina për bebe vajzë, mbyllje me ngjitës dhe thembër të mbuluar, Ttksturë e lëmuar dhe e shndritshme.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë