Banjere, Giordani, Prenatal

11990L

SKU: 641840

Kornizë e qëndrueshme dhe e palosshme, e cila zë një hapësirë të vogël

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kornizë e qëndrueshme dhe e palosshme, e cila zë një hapësirë të vogël.Në pjesën e poshtme do të gjeni një dhomë shtesë depozitimi ku mund të mbani gjithçka që ju nevojitet për higjienën e foshnjës tuaj.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,