Batanie me motiv mace Obaibi

3190L

SKU: 97783429

Batanie me kordon të kthyer

Prerje unike
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Batanie për bebe vajzë, me përbërje të butë fibrash pambuku organik, me kordon të kthyer në skaje dhe një motiv mace në cep. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit