Batanije pellushi, Prenatal

SKU: 620356

Batanije e ngrohtë pellushi, me dizenjo re të bardha të mëdha.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Batanije e ngrohtë pellushi, me dizenjo re të bardha të mëdha. Përmasat: 110*140cm.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë