Biberon genjeshtar – Prenatal ,THAT’S LOVE

960L

SKU: 8054688010846

Biberon genjeshtar

S’ka stok

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Praktike, e lehtë dhe elegante. Mburoja me hapësira ventilimi ndihmon në mbrojtjen e fytyrës së foshnjës nga shenjat e acarimit dhe skuqjes. Biberoni gënjeshtar “Çuçi” anatomik prej silikoni të butë ndjek formën e qiellzës dhe nuk pengon pozicionimin e gjuhës. Unaza praktike lehtëson lidhjen e kapseve të biberonit. E përshtatshme nga lindja e foshnjes deri në 6 muaj. Dekorim i lezetshëm. Çanta praktike për ta bartur gjithmonë me vete në siguri dhe higjenë maksimale.

Sipas markës

Sipas sezonit