Biberon – Prenatal ,THAT’S LOVE

1490L

SKU: 8054688009765

Biberon

5 stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Filxhan inovativ që ndihmon fëmijën të pijë vetëm. Gypi i butë prej silikoni ndihmon kalimin nga shishja. Ideale për përdorim duke filluar nga 1 vjeç. E sigurt për tu sterilizuar në nxehtësi gjithashtu dhe të lahet në lavastovilje. Dizajn modern.

Sipas markës

Sipas sezonit