Biberon – Prenatal ,THAT’S LOVE

1490L

SKU: 8054688009772

Biberon

6 stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Doreza jo të rrëshqitshme. Bërë nga tritan modern dhe rezistent. E sigurt për tu sterilizuar në nxehtësi gjithashtu dhe të lahet në lavastovilje. Pa Bisfenol A. Me pipë praktike.

Sipas markës

Sipas sezonit