Biberon qetësues me unazë 0+ muaj 2 copë Prenatal,That’s Love

SKU: 636481

Biberon qetesues silikoni me unazë 0+ muaj 2 copë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Biberon qetesues silikoni me unazë 0+ muaj 2 copë

Praktike, të lehta dhe elegante. Mburoja me hapësira ventilimi ndihmon në mbrojtjen e fytyrës së foshnjës nga shenjat e presionit, acarimit dhe skuqjes. Qepalla anatomike në silikon të butë ndjek formën e qiellzës dhe nuk e pengon pozicionimin e gjuhës. Unaza praktike lehtëson ngjitjen e kapësave të biberonit. I përshtatshëm nga lindja deri në 6 muaj. Zbukuruar me delikatesë. Rasti praktik për ta mbajtur gjithmonë me vete në siguri dhe higjienë maksimale.

Sipas markës

Sipas gjinisë

Sipas masës

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit