Biberon, That’s Love, Prenatal

850L

SKU: 660021

Biberon për fëmijë me doreza jo të rrëshqitshme. Bërë nga tritan modern dhe rezistent. E sigurt për tu sterilizuar në nxehtësi gjithashtu dhe të lahet në lavastovilje.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Biberon për fëmijë me doreza jo të rrëshqitshme. Bërë nga tritan modern dhe rezistent. E sigurt për tu sterilizuar në nxehtësi gjithashtu dhe të lahet në lavastovilje Me pipë praktike. 360ml.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,