Biberon, That’s Love, Prenatal

SKU: 637151

Shishe për fëmijë me biberon gënjeshtar “Çuçë” silikoni.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Shishe për fëmijë me biberon gënjeshtar “Çuçë” silikoni. Ajri rrjedh brenda shishes duke zvogëluar gëlltitjen e tij, duke mos favorizuar kështu dhimbjen e barkut

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,