Biberon, That’s Love, Prenatal

SKU: 637170

Filxhan inovativ që ndihmon fëmijën të pijë vetëm.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Filxhan inovativ që ndihmon fëmijën të pijë vetëm.Gypi i butë prej silikoni ndihmon kalimin nga shishja. ideale për përdorim duke filluar nga 6 muaj.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,