Biçikletë Druri, Prenatal

8000L

SKU: PB8014966399827

Kompletuar me rrota gome kundër shpimit dhe sedilje të rregullueshme në lartësi.Karakteristikat e biçikletës prej druri pa pedale: – të lehta dhe rezistente – rrota gome kundër shpimit – lartësia e rregullueshme e sediljes – pulla me mbrojtje gome – 100% dru. “Biçikleta ime e parë” është një lodër që stërvit ekuilibrin, stimulon zhvillimin e aftësive të reja dhe ju lejon të përjetoni gëzimin e të ndjerit të sigurt. Mosha 2 vjec.

E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kompletuar me rrota gome kundër shpimit dhe sedilje të rregullueshme në lartësi.Karakteristikat e biçikletës prej druri pa pedale: – të lehta dhe rezistente – rrota gome kundër shpimit – lartësia e rregullueshme e sediljes – pulla me mbrojtje gome – 100% dru. “Biçikleta ime e parë” është një lodër që stërvit ekuilibrin, stimulon zhvillimin e aftësive të reja dhe ju lejon të përjetoni gëzimin e të ndjerit të sigurt. Mosha 2 vjec.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,