Bicikletë me tri rrota Smart Trike, Prenatal

SKU: 685004

Smart trike str3 është një biçikletë me tri rrota e palosshme dhe kompakte me sedilje të shtrirë dhe sistem timoni me prekje.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: ,
Dërgesat

Smart trike str3 është një biçikletë me tri rrota e palosshme dhe kompakte me sedilje të shtrirë dhe sistem timoni me prekje. Kalim i lehtë nga kontrolli i fëmijëve në kontrollin prindëror. gati për përdorim, nuk kërkohet montim! E përshtatshme për fëmjië deri në 25kg.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë