Bicikletë me tri rrota Smart Trike, Prenatal

SKU: 638419

Përfshin kuti të madhe magazinimi dhe çantë magazinimi, mbulesë dielli të zgjatur, sedilje të mbushur, rrip dhe shufra sigurie. Lehtë për t’u drejtuar falë sistemit të drejtimit me prekje dhe amortizatorëve.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: ,
Dërgesat

Përfshin kuti të madhe magazinimi dhe çantë magazinimi, mbulesë dielli të zgjatur, sedilje të mbushur, rrip dhe shufra sigurie. Lehtë për t’u drejtuar falë sistemit të drejtimit me prekje dhe amortizatorëve. Teknologjia e drejtimit me prekje për drejtimin e sigurt dhe të rehatshëm.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë