Bluzë badi, Prenatal

1720L

SKU: 7101270

Bluzë badi me mëngë të gjata

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë badi me mëngë të gjata me printe florale dhe jakë bebi. 95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë