Bluzë bazike me shkrim ‘Neo Zone’, Springfield

3490L

SKU: 0224502

Bluzë bazike me shkrim ‘Neo Zone’, dhe stampim para dhe pas.

l
m
s
xl
xxl
xxxl
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë bazike me shkrim ‘Neo Zone’, dhe stampim para dhe pas.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë