Bluzë e hapur në supe Mango

1995L

SKU: 87925664

Bluzë e lirshme me printe florale

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të gjata, me jakë të drejtë mëngë të rëna në supe. Prerje e drejtë dhe e shkurtër me shirit elastik në bel dhe dizajn me printe florale. 70% Poliester, 30% Poliester i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA