Bluzë e hollë me mëngë të gjata Mango

SKU: 87020536

Bluzë e hollë me mëngë të gjata me damarë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë e hollë me thurje mëngë të gjata me damarë, me jakë sy , pjesë e linjës Commited. 29% POLIESTER, 3% ELASTAN, 38% VISKOZE, 30% POLIESTER

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë