Bluzë e hollë me printe, Mango

2990L

SKU: 17015931

Bluzë e hollë me mëngë të gjata dhe printe florale

l
m
s
xl
XS
E verdhë
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë e hollë me mëngë të gjata dhe printe florale, me lidhëse tek qafa dhe me shirit elastik tek mëngët. Prerje e lirshme. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë