Bluzë e lirshme jakë V Cortefiel

2394L

SKU: 5629233

Bluzë e lirshme me mëngë të shkurtra me printe dhe jakë V

l
m
s
xl
XS
xxl
E bardhe print
E verdhe print
Vishnje print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë e lirshme me mëngë të shkurtra me printe dhe jakë V. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë