Bluzë e shkurtër Mango

1990L

SKU: 27081117

Bluzë e shkurtër me mëngë të gjata dhe me detaje rrudhash

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë e shkurtër me mëngë të gjata dhe me detaje rrudhash, me pjesën e pasme të hapur. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit