Bluzë e shkurtër Mango

3990L

SKU: 27981117

Bluzë e shkurtër me mëngë të gjata dhe me detaje rrudhash

XS
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Bluzë e shkurtër me mëngë të gjata dhe me detaje rrudhash, me pjesën e pasme të hapur, me dy tonalitete. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë