Bluzë e thjeshtë Cortefiel

1497L

SKU: 8789096

Bluzë e thjeshtë me mëngë të gjata , pjesë elastike në kraharor dhe jakë të rrumbullakët.

l
m
s
xl
XS
xxl
Bezhë print
Blu print
E bardhe
Jeshile print
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë e thjeshtë e derdhur me mëngë të gjata me kyçe elastike , pjesë elastike në kraharor , jakë të rrumbullakët dhe kopsë në pjesën e pasme të qafës. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë