Bluzë gjysëm golf Okaidi

2790L2990L

SKU: 75952

Bluzë gjysëm golf me mëngë të gjata dhe printe zemrash të vogla

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë gjysëm golf me mëngë të gjata dhe printe zemrash të vogla, me jakë të rrumbullakët dhe me fruda .15% Poliestër 85% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë