Bluzë pambuku, Hoss intropia

3897L

SKU: 5872064

Bluzë me mëngë të gjata, me fruda tek supet

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të gjata, me fruda tek supet, me jakë V, prerje asimetrike dhe me detaje florale të hapura. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë