Bluzë kundër rrezeve UV,Obaibi

2090L

SKU: 650528916

E lehtë në lëkurë, por perfekte për të mbrojtur vajzat nga rrezet UVA dhe UVB gjatë pushimeve! Kjo T-shirt rezistente ndaj rrezeve ultraviolet është e zbukuruar me peshq të vegjël dhe zbukurime, për lojë të sigurt dhe me stil në natyrë.

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

E lehtë në lëkurë, por perfekte për të mbrojtur vajzat nga rrezet UVA dhe UVB gjatë pushimeve! Kjo T-shirt rezistente ndaj rrezeve ultraviolet është e zbukuruar me peshq të vegjël dhe zbukurime, për lojë të sigurt dhe me stil në natyrë. 15% Elastain 85% Poliamidë

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë