Bluzë lino me kopsa Mango

3990L

SKU: 87038630

Bluzë me mëngë të gjata dhe kordon lidhës në jakë

l
m
s
XS
E bardhe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Bluzë me mëngë të gjata e të lirshme elastike në skaje, jakë rrethore me një kordon lidhës dhe mbyllje e plotë me kopsa në pjesën përpara. 55% Lino, 45% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë