Bluzë Mango

2390L

SKU: 27032532

Bluzë me mëngë të gjata për femra

l
m
s
XS
Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të gjata për femra dhe me jakë rrethore. 48% Viskozë 31% Poliestër 21% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit