Bluzë me dantellë Springfield

1645L

SKU: 0072674

Bluzë me dantellë Springfield

l
m
s
xl
XS
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë me mëngë të gjata, dizajn me dantellë, me fruda tek mëngët dhe me jakë të rrumbullakët. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë