Bluzë me dantellë Springfield

1990L

SKU: 8862478

Bluzë pa mëngë, me detaje dantelle tek supet

l
m
s
xl
XS
Bezhë
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë pa mëngë, me detaje dantelle tek supet dhe me jakë V,50% Viskozë, 50% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë