Bluzë me detaje frudash Cortefiel

1497L

SKU: 8782953

Bluzë me mëngë të gjata, me printe me kuadrata me dy tonalitete

l
m
s
xl
XS
xxl
Blu e errët
Blu e lehte
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të gjata, me printe me kuadrata me dy tonalitete, me jakë V dhe me detaje frudash. 65% Viskozë 35% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë