Bluzë me detaje frudash Mango

890L

SKU: 27004017

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me detaje frudash tek pjesa e supeve

l
m
s
xl
XS
Bezhe e lehte
E zeze
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me detaje frudash tek pjesa e supeve dhe me jakë rrethore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit