Bluzë me detaje kafshësh Obaibi

1090L

SKU: 97361

Bluzë me detaje kafshësh të stampuara në mes, me mëngë të gjata

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me detaje kafshësh të stampuara në mes, me mëngë të gjata. Jakë të rrumbullakët me fruda dhe mbërthim me kopsa në pjesën e pasme .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë