Bluzë me detaje qendisjeje Cortefiel

2994L

SKU: 5619211

Bluzë me mëngë të shkurtra dhe jakë V

l
m
s
xl
XS
xxl
blu
E bardhe
jeshile
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të shkurtra dhe jakë V të mbyllur, me prerje të lirshme dhe dizajn me detaje të qendisura. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë