Bluzë me detaje teminash Okaidi

2190L

SKU: 76322

Bluzë me dizajn të stampuar në mes, me mëngë të gjata dhe jakë të rrumbullakët

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me dizajn të stampuar në mes dhe lule me detaje me temina, me mëngë të gjata dhe me jakë të rrumbullakët .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë