Bluzë me detaje teminash Okaidi

1045L1095L

SKU: 82397429

Bluzë pambuku me mëngë të gjata me detaje teminash

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të gjata me detaje teminash dhe me jakë rrethore. 8% Elastan 92% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit