Bluzë me detaje yjesh Okaidi

1990L2190L

SKU: 76318

Bluzë me detaje të stampuara në mes, me mëngë të gjata dhe jakë të rrumbullakët

10 Vjec
12 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu print
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me detaje yjesh të stampuara në mes, me mëngë të gjata dhe me jakë të rrumbullakët. 92% Pambuk 8% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë