Bluzë me dizajn Obaibi

SKU: 61341138

Bluzë me mëngë të gjata, me diazajn të stampuar në mes

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të gjata, me diazajn të stampuar në mes, me jakë të rrumbullakët dhe me mbyllje me kopsa në pjesën e pasme. 85% Pambuk 15% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë