Bluzë me dy kopsa Cortefiel

SKU: 5629284

Bluzë me mëngë të shkurtra dhe jakë mandarin

l
m
s
xl
XS
xxl
blu
E bardhe
jeshile
kafe
Portokalli
roze
Rozë e hapur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të shkurtra dhe jakë mandarin, me dy kopsa poshtë jakës dhe me prerje të lirshme. 55% Viskoze, 45% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë